Geen producten in winkelwagen
Menu

Contact

Ook op zoek naar verbetering? Bel of mail ons dan vandaag nog. U bent van harte welkom bij Gullimex.

Contactgegevens

Bezoekadres
Oostermaat 7
7623 CS Borne
Nederland

info@gullimex.com
+31 (0)74 265 77 88
Routebeschrijving

ServiceCenter (afleveradres pakketten)
Oostermaat 9
7623 CS Borne
Nederland

service@gullimex.com
+31 (0)74 265 77 99

Postadres
Postbus 114
7620 AC Borne
Nederland

KVK: 08089721
BTW-nummer: NL808839573B01
IBAN: NL78ABNA0434786330

Openingstijden

Nederland: ma-vr. 08.30 uur – 17.00 uur

België: ma-do. 8.30 uur – 17.00 uur (vrijdag van 08.30 uur – 16.00 uur)

Contactformulier

  • Bekijk hier wat we met uw gegevens doen.
Maak kennis met onze medewerkers
Pim ter Marsch

Manager Service
+31 (0)74 265 77 88
p.termarsch@gullimex.com

Pim ter Marsch
Marita Hoitink

Financial support
+31 (0)74 265 77 88
m.hoitink@gullimex.com

Marita Hoitink
Monique Wulferink

HR & Office manager
+31 (0) 74 265 77 95
m.wulferink@gullimex.com

Monique Wulferink
Carlo Engbers

Logistic Support
+31 (0)74 265 77 99
c.engbers@gullimex.com

Carlo Engbers
Astrid Lauers

Sales Support
+31 (0)74 265 77 85
a.lauers@gullimex.com

Astrid Lauers
Eric Leferink

Lead Technical Specialist
+31 (0)74 265 77 99
e.leferink@gullimex.com

Eric Leferink
Rob van Dijk

Marketing & Communication Manager
+31 (0)74 265 77 92
r.vandijk@gullimex.com

Rob van Dijk
Gine Lentfert

Service Support
+31 (0)74 265 77 99
g.lentfert@gullimex.com

Gine Lentfert
Olaf Oude Nijhuis

Accountmanager
+31 (0)74 265 77 97
o.oudenijhuis@gullimex.com

Olaf Oude Nijhuis
Rowan Broekkamp

Project Support
+31 (0)74 265 77 99
r.broekkamp@gullimex.com

Rowan Broekkamp
Christiaan Pereboom

Field Service Engineer
+31 (0)74 265 77 99
c.pereboom@gullimex.com

Christiaan Pereboom
Giny Geertsema

Technical Support
+31 (0)74 265 77 98
g.geertsema@gullimex.com

Giny Geertsema
Ilse Tannemaat

Logistic Support
+31 (0)74 265 77 99
i.tannemaat@gullimex.com

Ilse Tannemaat
Jannie Lubberts

HR & Financial Support
+31 (0)74 265 77 88
j.lubberts@gullimex.com

Jannie Lubberts
André Bourgonje

Service Engineer
+31 (0)74 265 77 99
a.bourgonje@gullimex.com

André Bourgonje
Barry Tijink

Accountmanager
+31 (0)6 53 78 74 10
b.tijink@gullimex.com

Barry Tijink
Jurjen van Weering

Field Service Engineer
+31 (0)74 265 77 99
j.vanweering@gullimex.com

Jurjen van Weering
Martijn Damhuis

Logistic Support
+31 (0)74 265 77 99
m.damhuis@gullimex.com

Martijn Damhuis
Patrick van Nies

Field Service Engineer
+31 (0)74 265 77 99
p.vannies@gullimex.com

Patrick van Nies
Erik Coopman

Accountmanager Inside Sales
+31 (0)74 265 77 86
e.coopman@gullimex.com

Erik Coopman
Peter Agterbos

Technical Support
+31 (0)74 265 77 99
p.agterbos@gullimex.com

Peter Agterbos
Peter Matel

Sales Director Benelux
+31 (0)74 265 77 84
+31 (0)6 51 31 99 44
p.matel@gullimex.com

Peter Matel
Rogier van Houwelingen

Service Engineer
+31 (0)74 265 77 99
r.vanhouwelingen@gullimex.com

Rogier van Houwelingen
Hans Nijhof

Service Engineer
+31 (0)74 265 77 99
h.nijhof@gullimex.com

Hans Nijhof
Sandrine Pelletier

Service Support
+31 (0)74 265 77 88
s.pelletier@gullimex.com

Sandrine Pelletier
Tim Dorenbos

Service Engineer
+31 (0)74 265 77 99
t.dorenbos@gullimex.com

Tim Dorenbos
Stefan Goorhuis

Logistic Support
+31 (0)74 265 77 99
s.goorhuis@gullimex.com

Stefan Goorhuis
Jarno Döbber

IT Specialist
+31 (0)74 265 77 88
j.dobber@gullimex.com

Jarno Döbber
Rob Altink

Manager Finance
+31 (0)6 51 32 02 23
r.altink@gullimex.com

Rob Altink
Jeroen Roeleven

Managing Director
+31 (0)6 21 89 29 12
j.roeleven@gullimex.com

Jeroen Roeleven
Stein van Engelen

Accountmanager
+31 (0)74 265 77 88
+31 (0)6 513 205 22
s.vanEngelen@gullimex.com

Stein van Engelen
Claudia Bruggink

Service Support
+31 (0)74 265 77 88
c.bruggink@gullimex.com

Claudia Bruggink
Mark Nijhuis

Project Support
+31 (0)74 265 78 14
m.nijhuis@gullimex.com

Mark Nijhuis
Monique Walgemoet

Sales Support
+31 (0)74 265 77 88
m.walgemoet@gullimex.com

Monique Walgemoet
Vincent Schmidt

Service Engineer
+31 (0)74 265 77 88
v.schmidt@gullimex.com

Vincent Schmidt
Michel Peer

Finance support
+31 (0)74 265 77 90
m.peer@gullimex.com

Michel Peer
Sander Bos

Online marketeer
+31 (0)74 265 77 88
s.bos@gullimex.com

Sander Bos
Joury Spanjaard

Accountmanager
+31 (0)74 265 77 93
j.spanjaard@gullimex.com

Joury Spanjaard
Wouter Terhalle

Accountmanager
+31 (0)74 265 77 83
w.terhalle@gullimex.com

Wouter Terhalle
Rob Oosterik

Team Lead Service
+31 (0)74 265 77 88
r.oosterik@gullimex.com

Rob Oosterik
Ertan Gormus

Sales Engineer Benelux
+31 (0)74 265 77 88
e.gormus@gullimex.com

Ertan Gormus
Mark Bakker

Finance Support
+31 (0)74 265 77 88
m.bakker@gullimex.com

Mark Bakker
André van den Brink

Field Service Engineer
+31 (0)74 265 77 99
a.vandenbrink@gullimex.com

André van den Brink
Wilt u op de hoogte blijven?