Geen producten in winkelwagen
Menu

Contact

Ook op zoek naar verbetering? Bel of mail ons dan vandaag nog. U bent van harte welkom bij Gullimex.

Contactformulier

We streven ernaar om u binnen 24 uur antwoord te geven.

  • Bekijk hier wat we met uw gegevens doen.

 

Contactgegevens

Bezoekadres

Oostermaat 7
7623 CS Borne
Nederland

info@gullimex.com
+31 (0)74 265 77 88
Routebeschrijving

ServiceCenter (afleveradres pakketten)

Oostermaat 9
7623 CS Borne
Nederland

service@gullimex.com
+31 (0)74 265 77 99

Postadres

Postbus 114
7620 AC Borne
Nederland

 

KVK: 08089721
BTW-nummer: NL808839573B01

Openingstijden

Nederland: ma-vr. 08.30 uur – 17.00 uur

België: ma-do. 8.30 uur – 17.00 uur (vrijdag van 08.30 uur – 16.00 uur)

Maak kennis met onze medewerkers
Marita Hoitink

Financial support
+31 (0)74 265 77 88
m.hoitink@gullimex.com

Marita Hoitink
Carlo Engbers

Logistic Support
+31 (0)74 265 77 99
c.engbers@gullimex.com

Carlo Engbers
Eric Leferink

Lead Technical Specialist
+31 (0)74 265 77 99
e.leferink@gullimex.com

Eric Leferink
Rob van Dijk

Marketing & Communication Manager
+31 (0)74 265 77 92
r.vandijk@gullimex.com

Rob van Dijk
Gine Lentfert

Service Support
+31 (0)74 265 77 99
g.lentfert@gullimex.com

Gine Lentfert
Christiaan Pereboom

Field Service Engineer
+31 (0)74 265 77 99
c.pereboom@gullimex.com

Christiaan Pereboom
Giny Geertsema

Technical Support
+31 (0)74 265 77 98
g.geertsema@gullimex.com

Giny Geertsema
Ilse Tannemaat

Logistic Support
+31 (0)74 265 77 99
i.tannemaat@gullimex.com

Ilse Tannemaat
Jannie Lubberts

HR & Financial Support
+31 (0)74 265 77 88
j.lubberts@gullimex.com

Jannie Lubberts
André Bourgonje

Service Engineer
+31 (0)74 265 77 99
a.bourgonje@gullimex.com

André Bourgonje
Jurjen van Weering

Field Service Engineer
+31 (0)74 265 77 99
j.vanweering@gullimex.com

Jurjen van Weering
Martijn Damhuis

Logistic Support
+31 (0)74 265 77 99
m.damhuis@gullimex.com

Martijn Damhuis
Erik Coopman

Accountmanager Inside Sales
+31 (0)74 265 77 86
e.coopman@gullimex.com

Erik Coopman
Peter Agterbos

Technical Support
+31 (0)74 265 77 99
p.agterbos@gullimex.com

Peter Agterbos
Rogier van Houwelingen

Service Engineer
+31 (0)74 265 77 99
r.vanhouwelingen@gullimex.com

Rogier van Houwelingen
Sandrine Pelletier

Service Support
+31 (0)74 265 77 88
s.pelletier@gullimex.com

Sandrine Pelletier
Rob Altink

CFO
+31 (0)6 51 32 02 23
r.altink@gullimex.com

Rob Altink
Mark Nijhuis

Project Support
+31 (0)74 265 78 14
m.nijhuis@gullimex.com

Mark Nijhuis
Monique Walgemoet

Sales Support
+31 (0)74 265 77 88
m.walgemoet@gullimex.com

Monique Walgemoet
Vincent Schmidt

Service Engineer
+31 (0)74 265 77 88
v.schmidt@gullimex.com

Vincent Schmidt
Michel Peer

Finance support
+31 (0)74 265 77 90
m.peer@gullimex.com

Michel Peer
Sander Bos

Online marketeer
+31 (0)74 265 77 88
s.bos@gullimex.com

Sander Bos
Joury Spanjaard

Accountmanager
+31 (0)74 265 77 93
+31 (0)6 50 59 12 35
j.spanjaard@gullimex.com

Joury Spanjaard
Peter Kemink

Product Manager
+31 (0)6 82 85 09 76
p.kemink@gullimex.com

Peter Kemink
Bjorn Stokman

Accountmanager
+31 (0)6 82 10 11 51
b.stokman@gullimex.com

Bjorn Stokman
Daaf Dijkkamp

Sales Support
+31 (0)74 265 77 88
d.dijkkamp@gullimex.com

Daaf Dijkkamp
Arjan Reinders

IT Business Analyst
+31 (0)74 265 77 88
a.reinders@gullimex.com

Arjan Reinders
Dennis Scheepmaker

Accountmanager
+31 (0)74 265 77 88
d.scheepmaker@gullimex.com

Dennis Scheepmaker
Danny van Gessel

Field Service Engineer
+31 (0)74 265 77 99
d.vangessel@gullimex.com

Danny van Gessel
Nathalie Broeze

Accountmanager Inside Sales
+31 (0)74 265 77 88
n.broeze@gullimex.com

Nathalie Broeze
Idris Rahmouni

Field Service Engineer
+31 (0)74 265 77 99
i.rahmouni@gullimex.com

Idris Rahmouni
Lucien Kwakkel

Algemeen Directeur
+31 (0)74 265 77 88
l.kwakkel@gullimex.com

Lucien Kwakkel
Lori Sauer

Sales Support
+31 (0)74 265 77 85
l.sauer@gullimex.com

Lori Sauer
Daniël Zwerink

Procurement Manager
+31 (0)74 265 77 88
d.zwerink@gullimex.com

Daniël Zwerink
Leon Baan

Manager Service & Operations
+31 (0)74 265 77 88
l.baan@gullimex.com

Leon Baan
Ewout Scholte op Reimer

Medewerker projectbureau
+31 (0)74 265 77 88
e.scholteopreimer@gullimex.com

Ewout Scholte op Reimer
Lynn Roelofs

Content marketeer
+31 (0)74 265 77 88
l.roelofs@gullimex.com

Lynn Roelofs