Nederland Nederland
Geen producten in winkelwagen
Menu
Nederland Nederland

Contact

Ook op zoek naar verbetering? Bel of mail ons dan vandaag nog. U bent van harte welkom bij Gullimex.

Contactgegevens

Bezoekadres
Oostermaat 7
7623 CS Borne
Nederland

info@gullimex.com
+31 (0)74 265 77 88
Routebeschrijving

ServiceCenter (afleveradres pakketten)
Oostermaat 9
7623 CS Borne
Nederland

service@gullimex.com
+31 (0)74 265 77 99

Postadres
Postbus 114
7620 AC Borne
Nederland

KVK: 08089721
BTW-nummer: NL808839573B01
IBAN: NL78ABNA0434786330

Openingstijden

Nederland: ma-vr. 08.30 uur – 17.00 uur

België: ma-do. 8.30 uur – 17.00 uur (vrijdag van 08.30 uur – 16.00 uur)

Contactformulier

  • Bekijk hier wat we met uw gegevens doen.
Maak kennis met onze medewerkers
André Bourgonje

Technical Support
+31 (0)74 265 77 99
a.bourgonje@gullimex.com

André Bourgonje
Annelies Kooiker

Sales Support
+31 (0)74 265 77 88
a.kooiker@gullimex.com

Annelies Kooiker
Arlette Boxem

Sales Support
+31 (0)74 265 77 88
a.boxem@gullimex.com

Arlette Boxem
Astrid Lauers

Sales Support
+31 (0)74 265 77 88
a.lauers@gullimex.com

Astrid Lauers
Barry Tijink

Accountmanager
+31 (0)6 53 78 74 10
b.tijink@gullimex.com

Barry Tijink
Carlo Engbers

Logistic Support
+31 (0)74 265 77 99
c.engbers@gullimex.com

Carlo Engbers
Christiaan Pereboom

Service technician
+31 (0)74 265 77 99
c.pereboom@gullimex.com

Christiaan Pereboom
Claudia Bruggink

Service Support
+31 (0)74 265 77 88
c.bruggink@gullimex.com

Claudia Bruggink
Eric Leferink

Head Technical Support
+31 (0)74 265 77 99
e.leferink@gullimex.com

Eric Leferink
Erik Coopman

Accountmanager Inside Sales
+31 (0)74 265 77 86
e.coopman@gullimex.com

Erik Coopman
Gine Lentfert

Service Support
+31 (0)74 265 77 99
g.lentfert@gullimex.com

Gine Lentfert
Giny Geertsema

Sales Support
+31 (0)74 265 77 98
g.geertsema@gullimex.com

Giny Geertsema
Hans Nijhof

Technical Support
+31 (0)74 265 77 99
h.nijhof@gullimex.com

Hans Nijhof
Henk Runhaar

Financial controller
+31 (0)74 265 77 82
h.runhaar@gullimex.com

Henk Runhaar
Ilse Tannemaat

Logistic Support
+31 (0)74 265 77 99
i.tannemaat@gullimex.com

Ilse Tannemaat
Jannie Lubberts

HR & Financial Support
+31 (0)74 265 77 88
j.lubberts@gullimex.com

Jannie Lubberts
Jarno Döbber

System controller
+31 (0)74 265 77 88
j.dobber@gullimex.com

Jarno Döbber
Jeroen Beerlage

Business Development Manager
+31 (0)74 265 78 79
j.beerlage@gullimex.com

Jeroen Beerlage
Jeroen Gerbert

Team Lead Inside Sales
+31 (0)74 265 77 93
j.gerbert@gullimex.com

Jeroen Gerbert
Johan Wigger

Online Marketeer
+31 (0)74 265 77 88
j.wigger@gullimex.com

Johan Wigger
Jurjen van Weering

Service technician
+31 (0)74 265 77 99
j.vanweering@gullimex.com

Jurjen van Weering
Marita Hoitink

Financial support
+31 (0)74 265 77 88
m.hoitink@gullimex.com

Marita Hoitink
Martijn Damhuis

Logistic Support
+31 (0)74 265 77 99
m.damhuis@gullimex.com

Martijn Damhuis
Monique Wulferink

Office & HR Manager
+31 (0) 74 265 77 95
m.wulferink@gullimex.com

Monique Wulferink
Niek Helmink

ICT manager
+31 (0)74 265 77 94
n.helmink@gullimex.com

Niek Helmink
Olaf Oude Nijhuis

Accountmanager Inside Sales
+31 (0)74 265 77 97
o.oudenijhuis@gullimex.com

Olaf Oude Nijhuis
Patrick van Nies

Service technician
+31 (0)74 265 77 99
p.vannies@gullimex.com

Patrick van Nies
Peter Agterbos

Technical Support
+31 (0)74 265 77 99
p.agterbos@gullimex.com

Peter Agterbos
Peter Matel

Sales manager Food & Industry
+31 (0)74 265 77 84
+31 (0)6 51 31 99 44
p.matel@gullimex.com

Peter Matel
Pim ter Marsch

Financial support
+31 (0)74 265 77 88
p.termarsch@gullimex.com

Pim ter Marsch
Raimond Dalenoort

Accountmanager
+31 (0)6 22 91 73 00
r.dalenoort@gullimex.com

Raimond Dalenoort
Rob van Dijk

Marketing & Communication Manager
+31 (0)74 265 77 92
r.vandijk@gullimex.com

Rob van Dijk
Rogier van Houwelingen

Technical Support
+31 (0)74 265 77 99
r.vanhouwelingen@gullimex.com

Rogier van Houwelingen
Rowan Broekkamp

Service Support
+31 (0)74 265 77 99
r.broekkamp@gullimex.com

Rowan Broekkamp
Roy Kooiker

Purchaser
+31 (0)74 265 77 96
r.kooiker@gullimex.com

Roy Kooiker
Sandrine Pelletier

Front Office
+31 (0)74 265 77 88
s.pelletier@gullimex.com

Sandrine Pelletier
Stefan Goorhuis

Logistic Support
+31 (0)74 265 77 99
s.goorhuis@gullimex.com

Stefan Goorhuis
Tim Dorenbos

Technical Support
+31 (0)74 265 77 99
t.dorenbos@gullimex.com

Tim Dorenbos
Wilko Spek

Service technician
+31 (0)74 265 77 99
w.spek@gullimex.com

Wilko Spek
Marie Teeuwen

Accountmanager
+31 (0)74 265 78 08
m.teeuwen@gullimex.com

Marie Teeuwen
Michael Maasland

Accountmanager
+31 (0)74 265 78 10
m.maasland@gullimex.com

Michael Maasland
Stein van Engelen

Accountmanager
+31 (0)74 265 78 04
s.vanEngelen@gullimex.com

Stein van Engelen
Jurjen Kothman

Manager Operations
+31 (0)74 265 77 89
j.kothman@gullimex.com

Jurjen Kothman
Mark Nijhuis

Office Support
+31 (0)74 265 78 14
m.nijhuis@gullimex.com

Mark Nijhuis
Wilt u op de hoogte blijven?