Geen producten in winkelwagen
Menu

Ons salesteam

Onze klanten bevinden zich voornamelijk in vijf branches: Food, Food Industry, Health & Pharma, Industry en Transport. Voor elke branche hebben we gespecialiseerde medewerkers die met u meedenken voor een gepaste oplossing op maat. Heeft u specifieke vragen? Neem dan contact op met de juiste accountmanager. We stellen iedereen graag aan u voor!

Maak kennis met ons volledige team

Team Food
Bjorn Stokman

Accountmanager
+31 (0)6 82 10 11 51
b.stokman@gullimex.com

Bjorn Stokman
Lori Sauer

Sales Support
+31 (0)74 265 77 85
l.sauer@gullimex.com

Lori Sauer
Team Food Industry
Joury Spanjaard

Accountmanager
+31 (0)74 265 77 93
+31 (0)6 50 59 12 35
j.spanjaard@gullimex.com

Joury Spanjaard
Erik Coopman

Accountmanager Inside Sales
+31 (0)74 265 77 86
e.coopman@gullimex.com

Erik Coopman
Peter Kemink

Product Manager
+31 (0)6 82 85 09 76
p.kemink@gullimex.com

Peter Kemink
Team Health & Pharma
Dennis Scheepmaker

Accountmanager
+31 (0)74 265 77 88
d.scheepmaker@gullimex.com

Dennis Scheepmaker
Nathalie Broeze

Accountmanager Inside Sales
+31 (0)74 265 77 88
n.broeze@gullimex.com

Nathalie Broeze
Sales Support
Monique Walgemoet

Sales Support
+31 (0)74 265 77 88
m.walgemoet@gullimex.com

Monique Walgemoet
Altijd op de hoogte blijven?

Wij willen u graag blijven informeren. Na inschrijving ontvangt u de laatste trends en ontwikkelingen direct in uw mailbox!

Bekijk ons privacybeleid voor meer informatie over hoe wij jouw gegevens verwerken.