Geen producten in winkelwagen
Menu

Ons salesteam

Onze klanten bevinden zich voornamelijk in vijf branches: Food, Food Industry, Health & Pharma, Industry en Transport. Voor elke branche hebben we gespecialiseerde medewerkers die met u meedenken voor een gepaste oplossing op maat. Heeft u specifieke vragen? Neem dan contact op met de juiste accountmanager. We stellen iedereen graag aan u voor!

Maak kennis met ons volledige team

Directie
Jeroen Roeleven

Managing Director
+31 (0)6 21 89 29 12
j.roeleven@gullimex.com

Jeroen Roeleven
Peter Matel

Sales Director Benelux
+31 (0)74 265 77 84
+31 (0)6 51 31 99 44
p.matel@gullimex.com

Peter Matel
Team Food
Peter Matel

Sales Director Benelux
+31 (0)74 265 77 84
+31 (0)6 51 31 99 44
p.matel@gullimex.com

Peter Matel
Barry Tijink

Accountmanager
+31 (0)6 53 78 74 10
b.tijink@gullimex.com

Barry Tijink
Astrid Lauers

Sales Support
+31 (0)74 265 77 85
a.lauers@gullimex.com

Astrid Lauers
Bjorn Stokman

Sales Consultant
+31 (0)6 82 10 11 51
b.stokman@gullimex.com

Bjorn Stokman
Team Food Industry
Peter Matel

Sales Director Benelux
+31 (0)74 265 77 84
+31 (0)6 51 31 99 44
p.matel@gullimex.com

Peter Matel
Stein van Engelen

Accountmanager
+31 (0)74 265 77 88
+31 (0)6 513 205 22
s.vanEngelen@gullimex.com

Stein van Engelen
Joury Spanjaard

Accountmanager
+31 (0)74 265 77 93
+31 (0)6 50 59 12 35
j.spanjaard@gullimex.com

Joury Spanjaard
Erik Coopman

Accountmanager Inside Sales
+31 (0)74 265 77 86
e.coopman@gullimex.com

Erik Coopman
Team Transport
Peter Matel

Sales Director Benelux
+31 (0)74 265 77 84
+31 (0)6 51 31 99 44
p.matel@gullimex.com

Peter Matel
Team Health & Pharma
Peter Matel

Sales Director Benelux
+31 (0)74 265 77 84
+31 (0)6 51 31 99 44
p.matel@gullimex.com

Peter Matel
Dennis Scheepmaker

Accountmanager Health & Pharma
+31 (0)74 265 77 88
d.scheepmaker@gullimex.com

Dennis Scheepmaker
Nathalie Broeze

Accountmanager Inside Sales
+31 (0)74 265 77 88
n.broeze@gullimex.com

Nathalie Broeze
Sales Support
Monique Walgemoet

Sales Support
+31 (0)74 265 77 88
m.walgemoet@gullimex.com

Monique Walgemoet
Daaf Dijkkamp

Sales Support
+31 (0)74 265 77 88
d.dijkkamp@gullimex.com

Daaf Dijkkamp
Altijd op de hoogte blijven?

Wij willen u graag blijven informeren. Na inschrijving ontvangt u de laatste trends en ontwikkelingen direct in uw mailbox!

Bekijk ons privacybeleid voor meer informatie over hoe wij jouw gegevens verwerken.