Geen producten in winkelwagen
Menu

Believing in understanding

U wilt uw klanten het beste leveren wat u in huis hebt. Ook wij snappen het belang van goede producten en diensten binnen de Medisch Pharma, Food en Logistieke sector die essentieel zijn voor de gezondheid en het welzijn van mensen. Dat vergt constante kwaliteit, optimale hygiëne, veilige productie. En de wetenschap dat u voldoet aan alle voorwaarden en dat processen onder controle zijn. Gullimex biedt u die zekerheid! Onze bijdrage aan gezondheid en welzijn is dat wij u, onze klant, 100% controle geven over de kwaliteit en hygiëne van uw product en proces.

Wij meten, monitoren, analyseren en registreren temperatuur, luchtvochtigheid, CO2, lekdetectie en hygiëne. We hebben daartoe veel kennis in huis die we graag met klanten delen over wet en regelgeving en de organisatie en implementatie. We leveren een breed pallet aan sensoren, temperatuurmeters en dataloggers.

Ons MyCCP platform brengt alle HACCP- & GDP checklisten en meetgegevens digitaal samen. Klanten, maar ook procesoperators of managers, kunnen net als geautoriseerde toezichthouders, op ieder gewenst moment, op elke locatie, zien hoe staat met de prestaties van apparatuur en processen. We helpen klanten ook met de kalibratie, configuratie en het onderhoud van alle instrumenten op een manier die past bij uw situatie en behoefte.

Wat hebt u daar aan? Zekerheid dat u weet hoe de kwaliteit en hygiene er binnen uw organisatie voorstaat. Is bijsturing nodig, dan hebt u direct de juiste parameters bij de hand. En u kunt met alle medewerkers open en transparant communiceren en relevante instanties van de branche snel en compleet laten zien dat u voldoet aan de wet- en regelgeving.

Niet alleen de meetinstrumenten zijn van een hoog niveau. Dat geldt ook voor onze interne organisatie. Onze vakkennis en ons kwaliteitssysteem zijn TÜV- gecertificeerd en ons kwaliteitssysteem voldoet aan de nieuwste norm van ISO 9001:2015.

Neem contact op

Welkom bij Gullimex
Annelies Kooiker

Sales Support
+31 (0)74 265 77 88
a.kooiker@gullimex.com

Annelies Kooiker
Anouk Durville

Service Support
+31 (0)74 265 77 99
a.durville@gullimex.com

Anouk Durville
André Bourgonje

Technical Support
+31 (0)74 265 77 99
a.bourgonje@gullimex.com

André Bourgonje
Arlette Boxem

Sales Support
+31 (0)74 265 77 88
a.boxem@gullimex.com

Arlette Boxem
Astrid Lauers

Sales Support
+31 (0)74 265 77 88
a.lauers@gullimex.com

Astrid Lauers
Barry Tijink

Accountmanager
+31 (0)6 53 78 74 10
b.tijink@gullimex.com

Barry Tijink
Carlo Engbers

Logistic Support
+31 (0)74 265 77 99
c.engbers@gullimex.com

Carlo Engbers
Christiaan Pereboom

Service technician
+31 (0)74 265 77 99
c.pereboom@gullimex.com

Christiaan Pereboom
Claudia Bruggink

Service Support
+31 (0)74 265 77 88
c.bruggink@gullimex.com

Claudia Bruggink
Eric Leferink

Head Technical Support
+31 (0)74 265 77 99
e.leferink@gullimex.com

Eric Leferink
Erik Coopman

Accountmanager Inside Sales
+31 (0)74 265 77 86
e.coopman@gullimex.com

Erik Coopman
Gine Lentfert

Service Support
+31 (0)74 265 77 99
g.lentfert@gullimex.com

Gine Lentfert
Giny Geertsema

Sales Support
+31 (0)74 265 77 98
g.geertsema@gullimex.com

Giny Geertsema
Hans Nijhof

Technical Support
+31 (0)74 265 77 99
h.nijhof@gullimex.com

Hans Nijhof
Henk Runhaar

Financial controller
+31 (0)74 265 77 82
h.runhaar@gullimex.com

Henk Runhaar
Ilse Tannemaat

Logistic Support
+31 (0)74 265 77 99
i.tannemaat@gullimex.com

Ilse Tannemaat
Jannie Lubberts

HR & Financial Support
+31 (0)74 265 77 88
j.lubberts@gullimex.com

Jannie Lubberts
Jarno Döbber

System controller
+31 (0)74 265 77 88
j.dobber@gullimex.com

Jarno Döbber
Jeroen Beerlage

Business Development Manager
+31 (0)74 265 78 79
j.beerlage@gullimex.com

Jeroen Beerlage
Jeroen Gerbert

Accountmanager Inside Sales
+31 (0)74 265 77 93
j.gerbert@gullimex.com

Jeroen Gerbert
Johan Wigger

Online Marketeer
+31 (0)74 265 77 88
j.wigger@gullimex.com

Johan Wigger
Jurjen van Weering

Service technician
+31 (0)74 265 77 99
j.vanweering@gullimex.com

Jurjen van Weering
Marielle Liedenbaum

Planner
+31 (0)74 265 77 99
m.liedenbaum@gullimex.com

Marielle Liedenbaum
Marita Hoitink

Financial support
+31 (0)74 265 77 88
m.hoitink@gullimex.com

Marita Hoitink
Martijn Damhuis

Logistic Support
+31 (0)74 265 77 99
m.damhuis@gullimex.com

Martijn Damhuis
Monique Wulferink

Office & HR Manager
+31 (0) 74 265 77 95
m.wulferink@gullimex.com

Monique Wulferink
Niek Helmink

ICT manager
+31 (0)74 265 77 94
n.helmink@gullimex.com

Niek Helmink
Olaf Oude Nijhuis

Accountmanager Inside Sales
+31 (0)74 265 77 97
o.oudenijhuis@gullimex.com

Olaf Oude Nijhuis
Patrick van Nies

Service technician
+31 (0)74 265 77 99
p.vannies@gullimex.com

Patrick van Nies
Peter Agterbos

Technical Support
+31 (0)74 265 77 99
p.agterbos@gullimex.com

Peter Agterbos
Peter Matel

Sales manager Food & Industry
+31 (0)74 265 77 84
+31 (0)6 51 31 99 44
p.matel@gullimex.com

Peter Matel
Pim ter Marsch

Financial support
+31 (0)74 265 77 88
p.termarsch@gullimex.com

Pim ter Marsch
Rob van Dijk

Marketing & Communication Manager
+31 (0)74 265 77 92
r.vandijk@gullimex.com

Rob van Dijk
Raimond Dalenoort

Accountmanager
+31 (0)6 22 91 73 00
r.dalenoort@gullimex.com

Raimond Dalenoort
Rogier van Houwelingen

Technical Support
+31 (0)74 265 77 99
r.vanhouwelingen@gullimex.com

Rogier van Houwelingen
Rowan Broekkamp

Service Support
+31 (0)74 265 77 99
r.broekkamp@gullimex.com

Rowan Broekkamp
Roy Kooiker

Purchaser
+31 (0)74 265 77 96
r.kooiker@gullimex.com

Roy Kooiker
Sandrine Pelletier

Front Office
+31 (0)74 265 77 88
s.pelletier@gullimex.com

Sandrine Pelletier
Stefan Goorhuis

Logistic Support
+31 (0)74 265 77 99
s.goorhuis@gullimex.com

Stefan Goorhuis
Tim Dorenbos

Technical Support
+31 (0)74 265 77 99
t.dorenbos@gullimex.com

Tim Dorenbos
Wilko Spek

Service technician
+31 (0)74 265 77 99
w.spek@gullimex.com

Wilko Spek
Marie Teeuwen

Accountmanager
+31 (0)74 265 78 08
m.teeuwen@gullimex.com

Marie Teeuwen
Michael Maasland

Accountmanager
+31 (0)74 265 78 10
m.maasland@gullimex.com

Michael Maasland
Stein van Engelen

Accountmanager
+31 (0)74 265 78 04
s.vanEngelen@gullimex.com

Stein van Engelen
Jurjen Kothman

Manager Operations
+31 (0)74 265 77 89
j.kothman@gullimex.com

Jurjen Kothman
Mark Nijhuis

Office Support
+31 (0)74 265 78 14
m.nijhuis@gullimex.com

Mark Nijhuis
Wilt u op de hoogte blijven?