Geen producten in winkelwagen
Menu

Believing in understanding

U wilt uw klanten het beste leveren wat u in huis hebt. Ook wij snappen het belang van goede producten en diensten binnen de Medisch Pharma, Food en Logistieke sector die essentieel zijn voor de gezondheid en het welzijn van mensen. Dat vergt constante kwaliteit, optimale hygiëne, veilige productie. En de wetenschap dat u voldoet aan alle voorwaarden en dat processen onder controle zijn. Gullimex biedt u die zekerheid! Onze bijdrage aan gezondheid en welzijn is dat wij u, onze klant, 100% controle geven over de kwaliteit en hygiëne van uw product en proces.

Wij meten, monitoren, analyseren en registreren temperatuur, luchtvochtigheid, CO2, lekdetectie en hygiëne. We hebben daartoe veel kennis in huis die we graag met klanten delen over wet en regelgeving en de organisatie en implementatie. We leveren een breed pallet aan sensoren, temperatuurmeters en dataloggers.

Ons RmoniWeb platform brengt alle HACCP- & GDP checklisten en meetgegevens digitaal samen. Klanten, maar ook procesoperators of managers, kunnen net als geautoriseerde toezichthouders, op ieder gewenst moment, op elke locatie, zien hoe staat met de prestaties van apparatuur en processen. We helpen klanten ook met de kalibratie, configuratie en het onderhoud van alle instrumenten op een manier die past bij uw situatie en behoefte.

Wat hebt u daar aan? Zekerheid dat u weet hoe de kwaliteit en hygiene er binnen uw organisatie voorstaat. Is bijsturing nodig, dan hebt u direct de juiste parameters bij de hand. En u kunt met alle medewerkers open en transparant communiceren en relevante instanties van de branche snel en compleet laten zien dat u voldoet aan de wet- en regelgeving.

Visie Gullimex

Bedrijven willen graag geholpen worden, daar waar het monitoren van kritische processen vanuit regelgeving verplicht wordt gesteld en objectiviteit vereist. Ze willen kunnen claimen dat ze in control zijn zowel naar toezichthoudende instanties als naar andere relevante stakeholders. Het is daarmee 1 van hun USP´s.

Missie Gullimex

De kennispartner zijn voor organisaties die de juiste omgang met kritieke processen rondom o.a. temperatuur, HACCP en hygiëne als belangrijke KPI voor de performance van hun organisatie en daarmee belofte van hun merk zien.

Niet alleen de meetinstrumenten zijn van een hoog niveau. Dat geldt ook voor onze interne organisatie. Onze vakkennis en ons kwaliteitssysteem zijn TÜV- gecertificeerd en ons kwaliteitssysteem voldoet aan de nieuwste norm van ISO 9001:2015.

Neem contact op

Altijd op de hoogte blijven?

Wij willen u graag blijven informeren. Na inschrijving ontvangt u de laatste trends en ontwikkelingen direct in uw mailbox!

Bekijk ons privacybeleid voor meer informatie over hoe wij jouw gegevens verwerken.

Maak kennis met onze medewerkers
Marita Hoitink

Financial support
+31 (0)74 265 77 88
m.hoitink@gullimex.com

Marita Hoitink
Carlo Engbers

Logistic Support
+31 (0)74 265 77 99
c.engbers@gullimex.com

Carlo Engbers
Eric Leferink

Lead Technical Specialist
+31 (0)74 265 77 99
e.leferink@gullimex.com

Eric Leferink
Rob van Dijk

Marketing & Communication Manager
+31 (0)74 265 77 92
r.vandijk@gullimex.com

Rob van Dijk
Gine Lentfert

Service Support
+31 (0)74 265 77 99
g.lentfert@gullimex.com

Gine Lentfert
Christiaan Pereboom

Field Service Engineer
+31 (0)74 265 77 99
c.pereboom@gullimex.com

Christiaan Pereboom
Giny Geertsema

Technical Support
+31 (0)74 265 77 98
g.geertsema@gullimex.com

Giny Geertsema
Ilse Tannemaat

Logistic Support
+31 (0)74 265 77 99
i.tannemaat@gullimex.com

Ilse Tannemaat
Jannie Lubberts

HR & Financial Support
+31 (0)74 265 77 88
j.lubberts@gullimex.com

Jannie Lubberts
André Bourgonje

Service Engineer
+31 (0)74 265 77 99
a.bourgonje@gullimex.com

André Bourgonje
Jurjen van Weering

Field Service Engineer
+31 (0)74 265 77 99
j.vanweering@gullimex.com

Jurjen van Weering
Martijn Damhuis

Logistic Support
+31 (0)74 265 77 99
m.damhuis@gullimex.com

Martijn Damhuis
Erik Coopman

Accountmanager Inside Sales
+31 (0)74 265 77 86
e.coopman@gullimex.com

Erik Coopman
Peter Agterbos

Technical Support
+31 (0)74 265 77 99
p.agterbos@gullimex.com

Peter Agterbos
Rogier van Houwelingen

Service Engineer
+31 (0)74 265 77 99
r.vanhouwelingen@gullimex.com

Rogier van Houwelingen
Sandrine Pelletier

Service Support
+31 (0)74 265 77 88
s.pelletier@gullimex.com

Sandrine Pelletier
Rob Altink

CFO
+31 (0)6 51 32 02 23
r.altink@gullimex.com

Rob Altink
Stein van Engelen

Accountmanager
+31 (0)74 265 77 88
+31 (0)6 513 205 22
s.vanEngelen@gullimex.com

Stein van Engelen
Mark Nijhuis

Project Support
+31 (0)74 265 78 14
m.nijhuis@gullimex.com

Mark Nijhuis
Monique Walgemoet

Sales Support
+31 (0)74 265 77 88
m.walgemoet@gullimex.com

Monique Walgemoet
Vincent Schmidt

Service Engineer
+31 (0)74 265 77 88
v.schmidt@gullimex.com

Vincent Schmidt
Michel Peer

Finance support
+31 (0)74 265 77 90
m.peer@gullimex.com

Michel Peer
Sander Bos

Online marketeer
+31 (0)74 265 77 88
s.bos@gullimex.com

Sander Bos
Joury Spanjaard

Accountmanager
+31 (0)74 265 77 93
+31 (0)6 50 59 12 35
j.spanjaard@gullimex.com

Joury Spanjaard
Peter Kemink

Product Manager
+31 (0)6 82 85 09 76
p.kemink@gullimex.com

Peter Kemink
Bjorn Stokman

Sales Consultant
+31 (0)6 82 10 11 51
b.stokman@gullimex.com

Bjorn Stokman
Daaf Dijkkamp

Sales Support
+31 (0)74 265 77 88
d.dijkkamp@gullimex.com

Daaf Dijkkamp
Arjan Reinders

IT Business Analyst
+31 (0)74 265 77 88
a.reinders@gullimex.com

Arjan Reinders
Dennis Scheepmaker

Accountmanager Health & Pharma
+31 (0)74 265 77 88
d.scheepmaker@gullimex.com

Dennis Scheepmaker
Danny van Gessel

Field Service Engineer
+31 (0)74 265 77 99
d.vangessel@gullimex.com

Danny van Gessel
Nathalie Broeze

Accountmanager Inside Sales
+31 (0)74 265 77 88
n.broeze@gullimex.com

Nathalie Broeze
Idris Rahmouni

Field Service Engineer
+31 (0)74 265 77 99
i.rahmouni@gullimex.com

Idris Rahmouni
Lucien Kwakkel

Algemeen Directeur
+31 (0)74 265 77 88
l.kwakkel@gullimex.com

Lucien Kwakkel
Lori Sauer

Sales Support
+31 (0)74 265 77 85
l.sauer@gullimex.com

Lori Sauer
Daniël Zwerink

Inkoper
+31 (0)74 265 77 88
d.zwerink@gullimex.com

Daniël Zwerink
Leon Baan

Manager Service & Operations
+31 (0)74 265 77 88
l.baan@gullimex.com

Leon Baan
Ewout Scholte op Reimer

Medewerker projectbureau
+31 (0)74 265 77 88
e.scholteopreimer@gullimex.com

Ewout Scholte op Reimer